دسترسی سریع دسترسی سریع
آدرس دفتر مرکزی وشعب آدرس دفتر مرکزی وشعب

 تهران،خیابان طالقانی،بعدازتقاطع ولیعصر،روبروی شرکت بورس کالا،جنب بانک ملی،پلاک  ۸۴۴،واحد ١،طبقه یک

تلفن: ٧١ - ۶۶١۷۷۴۴١ (۹۸٢١+) 
پست الکترونیکی:
kala@samanbourse.com

تاریخچه شرکت کارگزاری بانک سامان
 .......

شرکت کارگزاری بانک سامان (سهامی خاص) به شماره ثبت 97364 و شماره ثبت نزد سازمان بورس به شماره ی 10710 
،به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های کارگزاری بورس اوراق بهادار ایران، از بدو تاسیس سازمان بورس (سال 1346)  فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش
سهام توسط محمود کریشچی (از بنیانگذاران موسسه سامان اقتصادکه بانک سامان کنونی است.) آغاز نمود و در تاریخ سوم خرداد 1372 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری با نام شرکت کارگزاری کریشچی (سهامی خاص) به ثبت رسید.

پس از 10 سال فعالیت مداوم و موفق شرکت در بازار سرمایه، با خرید سهام عمده شرکت توسط بانك سامان، نام شرکت از دی ماه سال 1382 به شرکت کارگزاری بانک سامان (سهامی خاص)تغییر یافت. در طی این سالها، با تمام فراز و نشیبهای موجود، کارگزاری بانک سامان به لطف خداوند و تکیه بر تجربه مدیران و اعتماد مشتریان خود توانسته است همواره درمسیر رشد و پیشتازی در عرصه های نوین،گامهای موثری بردارد.

کسب رتبه الف ازسوی سازمان بورس و اوراق بهادار، ایجاد اولین تالار اختصاصی معاملات اوراق بهادار، اولین سرویس معاملات اینترنتی و اولین سامانه انجام معاملات با استفاده از مرکزتماس در کنار راه اندازی شعب مختلف در سراسر کشور، حضور در نمایشگاههای متعددمرتبط و ده ها نمونه دیگر حاکی از این است که همواره پیشتازی در ارائه خدمات نوین،بالا بردن سطح کیفی خدمات و گسترش دامنه ی فعالیت ها از جمله مهمترین اهداف مدیران شرکت بوده، که این امرجز درسایه تلاش مداوم پرسنل مجرب شرکت امکان پذیر نشده است.

آنچه از آمار برمی آید نشان دهنده ی این است که امروز کارگزاری بانک سامان به عنوان یکی ازکارگزاریهای پیشروی بازار سرمایه ایران توانسته است، همواره جایگاه ویژه ای برای خود در معاملات اوراق بهادار و همچنین معاملات بورس کالا ایجاد نماید.

.......